Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Firma Budus-System oferuje Państwu konstrukcje oparte na wielu renomowanych systemach w tym Aluprof, Yawal, Reynaers, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać stolarkę na miarę Państwa potrzeb.

Nasze konstrukcje wykonujemy w najróżniejszych kształtach od klasycznych prostokątnych po trapezowe, okrągłe czy też sferyczne. Różnorodność systemów pozwala również na wykonywanie  konstrukcji o dużych wymiarach przy zachowaniu trwałości.

Powierzchnie naszych konstrukcji lakierujemy we wszystkich kolorach palety RAL, pokrywamy fakturami drewnopodobnymi lub anodujemy. Jesteśmy w stanie dobrać dla Państwa rodzaj lakieru w oparciu o środowisko w jakim funkcjonować będą konstrukcje (np. baseny, tereny nasłonecznione) wraz z gwarancją na trwałość powłoki.

Współpracujemy również z największymi producentami szkła (Saint-Gobain, AGC, Press-Glas), dzięki czemu możemy zaproponować najwyższą jakość przeszkleń w konkurencyjnych cenach. Ponadto szeroka gama rodzajów szkła sprawia, że nietypowe wypełnienia konstrukcji nie stanowią dla nas problemu.